відділення №13

2

НІКОЛАЄНКО ЛІДІЯ ОЛЕКСІЇВНА

лікар-психіатр

Завідувач 13 лікувально-реабілітаційного відділення (жіночого).
Лікар-психіатр І категорії.

Стаж роботи по спеціальності 39 років.
Донецький медичний інститут в 1975 р. Спеціалізація по терапії та психіатрії, тематичне удосконалення по психотерапії та рефлексотерапії. З 1977 р. працює в КЗ "ЧОПЛ" спочатку лікарем-психіатром, а з 2000 р. – завідувач відділення.


2

Хоменко Лариса Арсентіївна

медична сестра

Старша медична сестра 13-го відділення. Має вищу категорію

1955 рік народження
Стаж роботи на посаді 27 років
Хобі - вишивка картин бісером та виготовлення прикрас з бісеру.
Девіз життя - Піднімаючись на нові сходинки та вершини життя, ніколи не забувай тих людей, які були поруч з тобою на попередніх


v13Відділення № 13 – загально-психіатричне, лікувально-реабілітаційне, для пацієнтів зі знову наступившим загостренням психіки та поведінки різної етіології, крім пацієнтів з межовими станами, органічними розладами (деменцією), розумовою відсталістю, з давністю захворювання 10-15 років, кратністю поступлення 5-10 разів та помірним зниженням трудової та соціально-побутової адаптації, на 40 ліжок, (в т.ч. 10 ліжок на РППВВ ПАР) жіноче.

Контакти відділення:
тел.:(04733) 4-32-19 - Комутатор (у робочі дні з 8.00 до 18.00)
тел.: 2-65 - Завідувач відділенням
тел.: 3-31 - Орденаторська
тел.: 2-93 - Черговий
тел.: 2-64 - Старша м/с
тел.: 2-63 - Сестра-господиня


1

Діяльність колективу відділення організовано відповідно до Закону України "Про психіатричну допомогу" та інших законодавчих актах і будується на принципах законності, гуманності, додержання прав людини і громадянина добровільності, доступності та відповідно до сучасного рівня наукових знань, необхідності та достатності заходів лікування з мінімальними соціально-правовими обмеженнями.
Лікувально-діагностична та соціально-реабілітаційна робота здійснюється у відповідності з медико-соціальними стандартами та клінічними протоколами за спеціальністю"психіатрія".

Всім пацієнтам у відділенні надається:
- необхідна екстрена та планова медична допомога;
- виконання необхідних лабораторних та інструментарних методів досліджень, консультацій спеціалістів (терапевта, невролога, офтальмолога, отоларинголога, хірурга, психолога, соціальних працівників);
- проведення комплексного лікування з використанням сучасних високоефективних технологій та корекція планової терапії;
- проведення соціально-реабілітаційних заходів направлених на відновлення соціального функціонування
Головним лікувальним фактором ми вважаємо чуйне, доброзичливе відношення до пацієнтів, індивідуальний підхід, здатність співробітників співчувати, любити, шанувати пацієнтів.

Для виконання цих задач відділення має 8 палат, в тому числі 3 палати з покращеними умовами перебування. Створені умови для комфортного перебування пацієнтів у відділенні: ванна кімната з душовими, туалетна та кімната гігієни, кімната для збереження речей пацієнтів, кімната соціально-трудової реабілітації, затишний хол для перегляду телепередач та проведення тематичних бесід, їдальня та хол для побачень з родичами.
Працює висококваліфікований колектив в складі 36 осіб згідно штатного розпису: лікарі І та вищої категорії; 5 медичних сестер вищої категорії, 2 медичні сестри І категорії, 2 медичні сестри ІІ категорії та 4 медичні сестри – молоді спеціалісти.
Маємо належні робочі та побутові умови для співробітників.
Ми намагаємся зробити перебування наших пацієнтів у відділенні максимально комфортним.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

БІЛЬШЕ ФОТО