відділення №11

2

Завідуюча відділення

Ткаченко Оксана Федорівна

лікар-психіатр

Має вищу категорію з психіатрії

Тел. 4-07 (довідкова 109)

Закінчила Запорізький державний медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа». Завідує 11 відділенням з 30.12.2004 року.Працює у центрі органічної патології який працює на базі 11 відділення КЗ «ЧОПЛ» ЧОР. Проходила програму обміну фахівців у Парижі 2011 році. Завідує відділенням з 30.12.2004 року.


2

Дмитренко Любов Анатоліївна

Старша медична сестра

Має вищу категорію по сестринській справі

Тел. 4-05 (довідкова 109)

Старша медична сестра 11-го відділення. Закінчила Черкаське медичне училище у 1973році. З 1975 року працює медичною сестрою у ЧОПЛ №1. З 1984 року працює старшою медичною сестрою у КЗ "ЧОПЛ" ЧОР, а з 1989 року працює старшою медичною сестрою у відділенні №11.З 1991 року має вищу категорію по сестринській справі. Стаж роботи на червень 2017 року 44роки.


ПОЛІТИКА У СФЕРІ ЯКОСТІ

 

ЦЕНТР ОРГАНІЧНОЇ ПАТОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

2017 06 15 114453 11 відділення – загально-психіатричне, лікувально-ребілітаційне, підгостре, для пацієнтів зі знову наступившим загостренням психіки та поведінки різної етіології з виділенням 20 ліжок для пацієнтів органічно-судинну та інтелектуальну паталогію в т.ч. з пароксизмальними розладами( з них 4 ліжка для пацієнтів постраждалих від аварії на ЧАЕС) на 40 ліжок жіноче.
Основна мета 11відділення – надання безоплатної спеціалізованої стаціонарної психіатричної допомоги  мешканцям Черкаської області з органічно судинною та інтелектуальною патологією в тому числі з пароксизмальними розладами та зі з нову наступившими загостреннями психіки та поведінки різної етіології, невідкладна допомога надається усім особам, які її потребують. 

Постійне підвищення якості медичних послуг досягається шляхом:

Черговий пост відділення №11 КЗ

  1. Впровадження системи управління якістю на відповідність вимогам ISO 9001, а також постійним підвищенням її результативності.Палатна медсестра 11 відділення
  2. Дотримання вимог законодавства України і медичних стандартів послуг.
  3. Впровадження нових методів і технологій в психіатрії, які дозволяють досягти гарантованих результатів лікування.
  4. Задоволення потреб персоналу закладу за допомогою оцінювання його знань та вмінь, забезпечення відповідного навчання для підтримки та підвищення кваліфікації.
  5. Впровадження системи моніторингу задоволеності пацієнтів якістю медичних послуг.
  6. Розуміння кожним працівником закладу своєї персональної відповідальності за якістю послуг.
  7. Надання висококваліфікованої стаціонарної медичної та соціальної допомоги психічнохворим пацієнтам з органічно судиною та інтелектуальною патологією в тому числі з пароксизмальними розладами. Медична сестра 11 відділення КЗ
  8. Підбір та навчання кадрів з метою кваліфікованого надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з органічно судиною та інтелектуальною патологією в тому числі з пароксизмальними розладами.
  9. Забезпечення захисту прав та законних інтересів осіб при наданні психіатричної допомоги відповідно до діючого законодавства України.
                                                                                                                       
                                                                                                       Завідуюча відділенням: О.Ф. Ткаченко


11 відділення КЗ

Контакти відділення:
тел.:(04733) 4-32-19 - Комутатор (у робочі дні з 8.00 до 18.00)
тел.: 4-07 - Завідувач відділенням 
тел.: 2-22 - Орденаторська;
тел.: 2-60 - Черговий
тел.: 4-05 - Старша м/с
тел.: 4-50 - Сестра-господиня

 


ФОТОГАЛЕРЕЯ

БІЛЬШЕ ФОТО